Kalite lütüf değil prensibimizdir.

Yeşiller Makina

Firmamız 1996 yilinda İzmir – Bornova’da Yeşiller Revolver atölyesi olarak kuruldu.Otomotiv ve Makine sanayinde talaşlı imalat konusunda hizmet vermek üzere 1998 yılında Yeşiller Otomotiv Makina adını aldı. Süreç içerisinde müşteri beklentilerini karşılamak adına yapılan yatırımlarla büyüyen firmamız 1000 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 2000 metrekarelik tesisi ile talaşlı imalat konusunda müşterilerine kalite üretmektedir. 2004 yılı itibari ile firmamız kalitesi TS EN ISO 9001 ile belgelendirmiş ve 16949-14001-18001 gibi uluslararası standartları kısa vadede kendisine hedef edinmiştir.

Misyonumuz

Rekabetçi ve sürdürülebilir politikalar ile en kaliteli ürünü en kısa süre ve en uygun fiyatta müşterilerimize artı değer yaratacak şekilde sunmak. Çalışanlarımız için iyi bir ortamda yeteneklerin geliştirildiği, katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği imkanlar sunmak. Üretimde elde ettiği başarının kaynağı olan ‘’KALİTE LÜTUF DEĞİL PRENSİBİMİZDİR’’ ilkesinden taviz vermeyen bir kurum olmanın onurunu çok uzun yıllar daha devam ettirmektir.

Vizyonumuz

Sürekli gelişim felsefesi ışığında, kaliteli ve verimli üretim anlayışını zamanın teknolojisine entegre ederek çalışanlarımız müşterilerimiz ve sektörümüz için her zaman tercih edilen lider bir kuruluş olmak.

simple project with preview image

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar & Kullandığımız Markalar